Reklama


Portal Zwierzoklub.pl odwiedzany jest przez osoby z Polski, które poszukują gabinetu weterynaryjnego, sklepu zoologicznego, salonu groomerskiego lub innej firmy kategorii, które obsługujemy.

Dokładamy wszelkich starań, by wyświetlać rzetelne dane kontaktowe i informacje o usługach firm w naszym serwisie. Dzięki temu w ciągu ostatniego miesiąca ponad 7% odwiedzających (dane uaktualniane automatycznie) weszło na stronę przynajmniej 2 razy.

 

Największy serwis okołozwierzęcy w Polsce

Posiadamy największą bazę firm w Polsce, która związana jest bezpośrednio z firmami okołozwierzęcymi.

Dzięki temu przez ostatni miesiąc zanotowaliśmy wzrost odwiedzin o 502% (dane uaktualniane automatycznie).

Wszystkie dane analityczne są pobierane automatycznie i pochodzą z serwisu Google Analytics oraz panelu CRM Analytics_Brandownia.

 

Zadowolenie reklamodawców

W przeprowadzonych badaniach po zakończeniu emisji reklam dotychczasowych reklamodawców otrzymaliśmy następujące oceny:

- zwiększenie ilości klientów: 4,8 / 5 (1-brak / 5-duży wzrost)

- zwiększenie ilości zapytań: 4,4 / 5 (1-brak / 5-duży wzrost)

- poziom cenowy reklamy w stosunku do efektów: 4,65 / 5 (1-bardzo droga / 5-bardzo tania)

(Ostatnia aktualizacja danych po badaniach nastąpiła 3.01.2020 r.)

 

Standardowe formy reklamy

W związku z rosnącą liczbą firm w naszej bazie, proponujemy możliwość wyróżnienia się na liście firm w województwie i mieście Twojej firmy lub całej Polsce, województwie i mieście Twojej firmy. Dzięki temu po odwiedzeniu przez użytkownika widoku np. województwa mazowieckiego, Twoja firma będzie na górze listy.

Z naszych statystyk wynika, że wyróżnione firmy notują o około 246% więcej (dane uaktualniane automatycznie) zapytań o swoje usługi.

Taka forma reklamy jest płatna. Obowiązujący cennik dostępny jest poniżej.

Jeśli jesteś zainteresowany tą formą promocji, napisz do nas na adres reklama@zwierzoklub.pl

 

Reklama na stronie głównej

Wiarygodność jest dla nas najważniejsza. Właśnie dlatego firmy wyróżniane przez nas przechodzą weryfikację zanim uśmieścimy na stronie głównej ich reklamę. Napisz do nas na adres reklama@zwierzoklub.pl jeśli uważasz, że Twoja firma jest warta polecenia.

 

Artykuł sponsorowany

W naszym zespole pracują osoby, które prowadzą hodowle, hotele dla zwierząt lub po prostu współpracują z fundacjami i są domem tymczasowym dla potrzebujących zwierząt. Znamy tematy, o których piszemy, dlatego nasze artykuły są rzetelne i merytoryczne.

Jeśli chcesz zostać sponsorem naszego dotychczasowego wpisu lub wolisz, byśmy napisali o Twojej firmie lub usłudze, którą oferujesz, napisz do nas na adres reklama@zwierzoklub.pl

 

Inne formy promocji

Jesteśmy otwarci również na niewymienione przez nas formy promocji. Jeśli masz pomysł, napisz do nas na adres reklama@zwierzoklub.pl


Ostatnia zmiana w systemie ZWIERZOKLUB nastąpiła 06.11.2023 04:57:32
© 2017-2022 Zwierzoklub

W naszej bazie posiadamy już 14 826 firm i instytucji.

Data publikacji wersji:

Wersja platformy: fd845

Kontakt